جدیدترین محصولات این برند

محبوب ترین محصولات این برند

سی سی

سی سی

چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷

آذربایجان و تبریز، همواره از پیشگامان هنر و فرهنگ و صنعت ایران زمین بوده است. گاهی مردانی همچون شهریار و خاقانی، پرچمداران شعر و سخن این مرز و بوم می گردنند و  گاه شیرمردانی همانند ستارخان ها و باکری ها، سلحشوران دفاع از آن می شوند. گاه تبریز کهن، اولین پایتخت جهان تشیع می گردد و گاه مبدا حرکت های اجتماعی معاصر. گاه اولین ها به دستان مردان و زنان این دیار رخ می دهند و گاه نفیس ترین فرش های دستبافت جهان از هنر دستان فرش بافانش به جهان معرفی می شود. شاید یکی از همین دستان بود که آغازگر کاری ارزشمند شد.

امروز عمری به درازای بیش از نیم قرن از آغاز فعالیت آقا محمد خادم خوئی باقی در صنعت کفش دستدوز تبریز می گذرد. عمری که حاصل آن نه فقط تولید صدها طرح اصیل ایرانی و نه فقط تربیت ده ها شاگرد و استاد، بلکه برپا نگه داشتند صنعتی به نام کفش دستدوز تبریز است. آقا محمد خان پس از فراگیری این صنعت نزد اساتید آن زمان، فعالیت مستقل خود را در سال ۱۳۳۸ در محل کنونی شعبه محقی، آغاز کرد و نام سی سی را برای تولیدات خود انتخاب نمود.

صنایع چرم سی سی با تولید کفش های چرم مردانه و کفش های چرم زنانه با چرم طبیعی توانسته هست نیاز مشتریان را به خوبی برآورده کند و در این این مسیر با تولید محصولات متفاوت همانند کیف و کفش و کمربند از چرم شتر مرغ زیبای دو چندانی را به محصولات چرمی خود اضافه کند .

سایت بایقوش بعنوان یکی از وب سایت های فعال در عرصه فروش کفش تبریز و با همکاری برند سی سی کفش های با کیفیت تبریز را به تمام نقاط دنیا ارسال می کند .