جدیدترین محصولات این برند

محبوب ترین محصولات این برند

آجیل لوکس

آجیل لوکس

ﺳﻪشنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

مجموعه فروشگاههای آجیل و خشکبار لوکس توسط سید اسماعيل صديق بطحایی که یکی از تفنگداران ستارخان و باقرخان بود و بعد از انقلاب مشروطه در سال ۱۲۸۸ شمسی در تبریز تاسیس گردید . آقای سید اسماعيل صديق بطحایی با شناخت از موقعیت کسب و کار ، اولین شعبه فروشگاه های خشکبار لوکس را در مسیر جاده ابریشم در تبریز افتتاح کرد . این فروشگاه جز اولین فروشگاههای فروش خشکبار و آجیل در تبریز می باشد که در آن زمان اقلامی چون کشمش ، سنجد ، شاهدانه ، گردو ، بادام تخمه ، خرما و سایر خشکبار و محصولات دست جین آذربایجان عرضه می گردید . این فروشگاه هم اکنون در محل خیابان تربیت نیش بازار شیشه گرخانه در حال فعالیت می باشد.

باتوجه به توسعه تجارت و نیاز جامعه سیدجعفر صدیق فرزند سید اسماعيل صديق بعد از کسب تجربه در فروشگاه اصلی در سال ۱۳۴۶ شمسی دومین شعبه فروش خشکبار و آجیل را در خیابان امام ، چهار راه شریعتی فعلی که اولین خیابان اصلی و مرکز تبریز در آن زمان بود افتتاح می نماید و بعضی از اقلام آجيل از قبیل انواع پسته به محصولات افزوده می شود.

باتوجه  سرلوحه فعالیت فروشگاههای لوکس در تهیه و توزیع انواع خشکبار ممتاز آذربایجان و سوابق درخشان این فروشگاهها و دعوت مراکز دولتی جهت حضور در سایر نقاط کشور و معرفی خشکبارممتاز آذربایجان آقای سید جعفر صديق بطحایی با این هدف در نمایشگاه های داخلی محصولات کشاورزی حضور می یافت و نظر به عرضه محصولات خشکبار و آجیل با کیفیت عالی و ممتاز در آن زمان مورد تحسین و تقدیر وزیر کشاورزی وقت قرار می گیرد و نشان مرغوبیت محصولات دریافت می نماید.

بعد از جعفر صدیق بطحایی فرزندان وی احمد و محمد صديق بطحایی نسبت به اداره و گسترش فروشگاههای لوکس نمودند طوریکه در سال ۱۳۷۳ شمسی سومین شعبه آجیل و خشکبار لوکس در جاده ائل گلی تبریز جنب هتل شهریار تبریز افتتاح گردید .

همچنین شعبه چهارم فروشگاههای آجیل و خشکبار لوکس در سال ۱۳۹۱ در فرودگاه بین المللی تبریز جهت گسترش فعالیت های این مجموعه افتتاح گردید .

 

با توجه به خط و شمی و استراتژی گروه آجیل و خشکبار لوکس مبنی عرضه محصولات با کیفیت ممتاز و لوکس و به لطف خداوند تعال و تلاش و کوشش و تجربه چندین ساله بیانگذاران توانسته است است محصولات خود را از مرغوب ترین باغات و تولیدات شور ایران بخصوص آذربایجان تهیه و فرآوری کند بطوریکه محصولات این مجموعه علاوه بر بازار تبریز به  کلانشهر های زرگ کشور از قبیل تهران ، مشهد ، اصفهان و شیراز ارسال می گردد همچین محصولات این گروه به عنوان سوغات ویژه تبریز به شورهای آلمان،ایتالیا آذربایجان و ترکیه نیز توسط بازرگانان و مسافرین خارجی ارسال می گردد.

این مجموعه با سابقه بیش از یک قرن و چهار نسل ، علاوه برداشتن فروشگاههای و شعبات متعدد دارای کارگاههای فرآوری آجیل و خشکبار به متراژ ۲۰۰ مترمربع در تبریز می باشد که تمامی محصولات فرآوری شده در این کارگاه بصورت سنتی و با دستگاههای مخصوص جهت عرضه در فروشگاههای آجیل و خشکبار لوکس تهیه می گردد.

مجموعه فروشگاههای آجیل و خشکبار لوکس به پشتوانه سابقه یکصد ساله خود در تولید و عرضه آجیل و خشکبار ممتاز در سطح بریز در نظر دارد دامنه فعالیت های مستقیم خود در سایر شهرهای ایران را گسترش نماید و با ایجاد فروشگاهای دائمی و فعال درگامی مهم در تامین آجیل و خشکبار ممتاز هم میهنان خود بردارد.

فروشگاه ها و شعبات :

فروش آجیل و خشکبار در فروشگاههای این مجموعه بصورت بسته بندی و یا در خواست مشتری بصورت فله نیز عرضه می گردد و در شعبات فرعی بصورت بندی ارایه می گردد.

 

ردیف

نام فروشگاه

سال فعالیت

آدرس

شماره تماس

1

آجیل و خشکبار لوکس-شیشه گرخانه

1288

خیابان تربیت- نبش بازار شیشه گر خانه

35565234

2

آجیل و خشکبار لوکس-شریعتی

1346

خیابان امام-چهاراه شریعتی

35559061

3

آجیل و خشکبار لوکس-ائل گلی

1373

ابتدای جاده ائل گلی – جنب هتل شهریار

33294111

4

آجیل و خشکبار لوکس-فرودگاه تبریز

1391

ترمینال4 فرودگاه بین المللی تبریز

 

 

 

تعهد به مشتری مداری :

با توجه به اینکه جلب رضایت مشتریان، یکی از شعارهای اصلی مجموعه فروشگاههای آجیل و خشکبار لوکس می باشد ، این مجموعه نیز این اطمینان را به مشتریان محترم می دهد که تمامی محصولات فرآوری شده از ممتاز ترین محصولات باغی آذربایجان و کشور تامین می گردد.