خواص-گزنه
1 0

خواص گزنه

نویسنده : سجاد فیاض دل شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

امید وارم هیچ وقت برخورد گزنه با پوست را تجربه نکنید چون خارش ناشی از آن بسیار عذاب اور است و تصویر بدی از این گیاه دارویی در ذهن شما می سازد.پشت این ظاهر سخت گیاه گزنه خواص دارویی بسیاری است که ما در این مقاله قصد داریم شما را با آن اشنا کنیم.

مواد مغذی گیاه گزنه

  • گزنه حاوی ویتامین های بسیاری است از جمله ویتامین (B،K،C،A)
  • مواد معدنی گزنه (کلسیم،آهن،منیزیم،فسفر،پتاسیم وسدیم )

درمان پرستات با گزنه

بزرگی پرستات بیماری است که بیشتر از ۵۰٪ درصد مردان بالای ۵۱ سال دچار آن هستند این بیماری به طور معمول با نشانه هایی ‌‌همچون تخلیه ناکافی مثانه و کاهش جریان ادرار یا شب‌ادراری و تکرر ادرار همراه است.

دانشمندان با تحقیقات در مورد گزنه به اثرات مثبت این گیاه بر درمان بیماری خوش خیم بزرگی پرستات پی بردند.با مصرف عصاره گیاه گزنه به عنوان دارویی در درمان این بیماری موثر است.

متخصصان بایقوش با تحقیقات در مورد گیاهان دارویی موثر در کاهش بزرگی پرستات پک گیاهی برای درمان بزرگی پروستات تهیه کردند که از تمام گیاهان موثر در درمان پرستات استفاده شده است . مشاهده توضیحات پک گیاهی بهبود ورم پرستات

خواص گزنه

گیاه گزنه

درمان طب یونجه با گزنه

گزنه به عنوان گیاهی دارویی و امیدوار کننده در درمان طب یونجه .

طب یونجه چیست ؟

طب یونجه یک واکنش حساسیتی به مواد حساسیت زا موجود در هوا است که چشم و بینی  گلو سینوس و لوله های برونشی در ریه هارا گرفتار می کند این بیماری بیشتر در فصل گرده افشانی تشدید و و با پایان ان کاهش پیدا می کند.

کاهش و کنترل قند خون

در حقیقت گزنه حاوی ترکیب هایی است که توانایی تقلید انسولین را دارد به همین دلیل از گیاه گزنه می توان به عنوان انسولین طبیعی یاد کرد به طوری در اکثر دارو های کاهش قند از گیاه گزنه استفاده شده است. البته گیاهان بسیاری است که در کاهش قند خون موثر هستند ولی هر کدام از گیاهان دارویی به تنهایی نمی تواند تاثیر قابل توجهی در کاهش قند خون داشته باشند متخصصان بایقوش پک گیاهی را برای شما در نظر گرفته اند که تمام گیاهان موثر در کاهش دیابت و قند خون ان را تشکیل می دهد.مشاهده توضیحات پک گیاهی کاهش قند خون

برچسب ها :

ثبت نظر

نظرات ( 0 )